درباره ما

 

 

 املاک مردانی در سال 1391 با مدیریت یوسف مردانی با هدف ایجاد محیط امن و آرام و با نیت امانتداری مطلق، جهت سرمایه ی هموطنان عزیز افتتاح گردید.

مدیریت املاک مردانی با سابقه کاری بیش از 15 سال در زمینه املاک اندیشه افتخار آن را دارد که با ایجاد و توسعه ی این سایت، خدمات رایگان اینترنتی شایسته ای را به هموطنان عزیز  ارایه نماید.

در این مجموعه با جزب مشاوران کارآمد و با تجربه در صدد هستیم تا در امر خدمات ملکی به شما عزیزان موجبات رضایت کامل شما فراهم گردد و تا رسیدن به سرانجام مقصودتان کنار شما بمانیم.

مدیریت و مشاوران املاک مردانی بهترینها را برای ایرانیان آرزو می کند زیرا ایرانیان لایق بهترینها هستند.

 

درباره شهراندیشه
 
شهر اندیشه یکی از شهرهای جدید مصوبه سال ۶۴ هیئت وزیران و یکی از چهار شهر جدیدی است که در اطراف تهران احداث شده اند  .
عملیات اجرایی این شهر در سال ۶۸ آغاز شد و مجری احداث آن شرکت عمران شهرهای جدید بود.شرکت عمران شهر جدید اندیشه در سال ۷۱ فعالیت رسمی خود را در قالب یک شرکت وابسته به وزارت شهرسازی آغاز کرد  .
شهر اندیشه با وسعت ۱۴۹۵ هکتاردر ۱۵ کیلومتری جنوب غربی تهران در واقع ۲۹ کیلومتری میدان آزادی و به لحاظ دسترسی مناسب به شبکه های ارتباطی منطقه از جایگاه ویژه ای برخوردار میباشد.اصولا برنامه ریزی توسعه شهر های جدید در سه دوره بلند مدت (۲۵ ساله)، میان مدت (۱۵ ساله)، و کوتاه مدت (۵ ساله) صورت می پذیرد که در خصوص اندیشه به دلیل شروع عملیات آماده سازی و واگذاری زمین و فشار زیاد متقاضیان خانه با فرض ۷۰ سال به عنوان سال مبنای طرح، تا پایان سال ۱۳۷۵ بیش از ۱۹۰۰ واحد مسکونی ایجاد گردیده بود، علیرغم پیش بینی این مسئله که در دوره میان مدت طرح (سال ۸۵) با توسعه و شکل گیری مراکز خدماتی و تاسیساتی روبنایی شهر بیش از ۶۰٫۰۰۰ نفر و تا پایان دوره طرح یعنی تا سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ نفر در این شهر اسکان یابند اما بدلیل استقبال غیر منتظره مردم از اسکان در این شهر هم اکنون جمعیتی بالغ بر ۱۵۰٫۰۰۰ نفر در اندیشه ساکنند، از نظر شرایط اقلیمی دارای آب و هوای نسبتا معتدل می باشد لازم بذکر است ۸۵% ساکنین اندیشه در مناطق ۲۲ گانه تهران شاغل هستند و همچنین شهر اندیشه بخاطر ضریب رشد بالای ملکی مطمئن ترین جای سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران ملکی محسوب می شود.
 
اهداف ساخت شهر جدید اندیشه
 
– جذب جمعیت سرریز منطقه شهری تهران
– امکان فرصت دهی و سامان دهی به شهرهای تهران و کرج
– تعادل بخشی به توزیع مناسب جمعیت در سطح منطقه
– تامین خانه ارزان برای سرریز جمعیتی شهرهای واقع در محدوده ی منطقه شهری تهران
– جلوگیری از حاشیه نشینی و توسعه نابهنجار شهرها
– تشویق فعالیت سرمایه گذاری در ساخت ملک انبوه و صنایع وابسته
– نزدیکی محل کار،املاک و خدمات شهری نسبت به یکدیگر
– حفظ تعادل اکولوژیکی منطقه
– ایجاد محیط زیست مناسب
– کمک به تعادل اقتصادی در منطقه از جهت نزدیک کردن فاصله بین عرضه و تقاضای ملک و تثبیت قیمت زمین
علل موفقیت
در بیان علل موفقیت این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد  :
– فاصله مناسب با شهرهای تهران و کرج
– وجود امکانات بالقوه در جهت تامین اشتغال برای ساکنین
– دسترسی به نیروی انسانی متخصص و منابع سرمایه مورد نیاز برای توسعه شهری به دلیل نزدیکی به تهران
– وجود امکانات حمل و نقل مناسب به تهران و سایر شهرها
– دسترسی مناسب به شبکه های ارتباطی منطقه از جمله آزاد راه تهران کرج و شبکه راه آهن
– وجود ساختارهای توسعه پایدار شهری
– وجود زمین های مناسب غیر کشاورزی با قابلیت های عمومی، شیب قابل قبول برای کارهای شهرسازی و خاک مقاوم برای استقرار سازه های بلند
– وجود امکانات لازم از نظر تامین نیازهای اولیه ساکنین با توجه به استقرار آن در مجاورت با کانون های اجتماعی و فرهنگی تکامل یافته از جمله شهرستان های تهران و کرج
 

 

آخرین اخبار و مقالات

-

1397/01/21

" تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا واژه ی کمد برای همه جذاب است؟ "

-

1397/01/19

" الهام گرفتن از طراحی های زیبا و جذاب برای داشتن دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن ایده ای بسیار مناسب برای افرادیست که قصد دارند آشپزخانه ای زیبا و با انرژی در خور خود و خانواده شان طراحی نمایند. "

-

1397/01/18

" ترفندهای دکوراسیون: شاد بودن ما تا حد زیادی به محیط زندگی مان بستگی دارد، "

-

1397/01/18

" در کنار رود راین در ایالت شمال راین-وستفالیا در شهر دورتموند ورزشگاهی وجود دارد، که عشق یک ملت و یا شاید جهان در مرکز آن نهفته است. "


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق سایت املاک مردانی و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017