درباره ما

 

 مسکن مردانی در سال 1391 با مدیریت یوسف مردانی با هدف ایجاد محیط امن و آرام و با نیت امانتداری مطلق، جهت سرمایه ی هموطنان عزیز افتتاح گردید.

مدیریت مسکن مردانی با سابقه کاری بیش از 15 سال در زمینه املاک اندیشه افتخار آن را دارد که با ایجاد و توسعه ی این سایت، خدمات رایگان اینترنتی شایسته ای را به هموطنان عزیز  ارایه نماید.

در این مجموعه با جزب مشاوران کارآمد و با تجربه در صدد هستیم تا در امر خدمات ملکی به شما عزیزان موجبات رضایت کامل شما فراهم گردد و تا رسیدن به سرانجام مقصودتان کنار شما بمانیم.

مدیریت و مشاوران مسکن مردانی بهترینها را برای ایرانیان آرزو می کند زیرا ایرانیان لایق بهترینها هستند.

 

درباره شهراندیشه
 
شهر اندیشه یکی از شهرهای جدید مصوبه سال ۶۴ هیئت وزیران و یکی از چهار شهر جدیدی است که در اطراف تهران احداث شده اند  .
عملیات اجرایی این شهر در سال ۶۸ آغاز شد و مجری احداث آن شرکت عمران شهرهای جدید بود.شرکت عمران شهر جدید اندیشه در سال ۷۱ فعالیت رسمی خود را در قالب یک شرکت وابسته به وزارت مسکن و شهرسازی آغاز کرد  .
شهر اندیشه با وسعت ۱۴۹۵ هکتاردر ۱۵ کیلومتری جنوب غربی تهران در واقع ۲۹ کیلومتری میدان آزادی و به لحاظ دسترسی مناسب به شبکه های ارتباطی منطقه از جایگاه ویژه ای برخوردار میباشد.اصولا برنامه ریزی توسعه شهر های جدید در سه دوره بلند مدت (۲۵ ساله)، میان مدت (۱۵ ساله)، و کوتاه مدت (۵ ساله) صورت می پذیرد که در خصوص اندیشه به دلیل شروع عملیات آماده سازی و واگذاری زمین و فشار زیاد متقاضیان مسکن با فرض ۷۰ سال به عنوان سال مبنای طرح، تا پایان سال ۱۳۷۵ بیش از ۱۹۰۰ واحد مسکونی ایجاد گردیده بود، علیرغم پیش بینی این مسئله که در دوره میان مدت طرح (سال ۸۵) با توسعه و شکل گیری مراکز خدماتی و تاسیساتی روبنایی شهر بیش از ۶۰٫۰۰۰ نفر و تا پایان دوره طرح یعنی تا سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ نفر در این شهر اسکان یابند اما بدلیل استقبال غیر منتظره مردم از اسکان در این شهر هم اکنون جمعیتی بالغ بر ۱۵۰٫۰۰۰ نفر در اندیشه ساکنند، از نظر شرایط اقلیمی دارای آب و هوای نسبتا معتدل می باشد لازم بذکر است ۸۵% ساکنین اندیشه در مناطق ۲۲ گانه تهران شاغل هستند و همچنین شهر اندیشه بخاطر ضریب رشد بالای ملکی مطمئن ترین جای سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران ملکی محسوب می شود.
 
اهداف ساخت شهر جدید اندیشه
 
– جذب جمعیت سرریز منطقه شهری تهران
– امکان فرصت دهی و سامان دهی به شهرهای تهران و کرج
– تعادل بخشی به توزیع مناسب جمعیت در سطح منطقه
– تامین مسکن ارزان برای سرریز جمعیتی شهرهای واقع در محدوده ی منطقه شهری تهران
– جلوگیری از حاشیه نشینی و توسعه نابهنجار شهرها
– تشویق فعالیت سرمایه گذاری در ساخت مسکن انبوه و صنایع وابسته
– نزدیکی محل کار،مسکن و خدمات شهری نسبت به یکدیگر
– حفظ تعادل اکولوژیکی منطقه
– ایجاد محیط زیست مناسب
– کمک به تعادل اقتصادی در منطقه از جهت نزدیک کردن فاصله بین عرضه و تقاضای مسکن و تثبیت قیمت زمین
علل موفقیت
در بیان علل موفقیت این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد  :
– فاصله مناسب با شهرهای تهران و کرج
– وجود امکانات بالقوه در جهت تامین اشتغال برای ساکنین
– دسترسی به نیروی انسانی متخصص و منابع سرمایه مورد نیاز برای توسعه شهری به دلیل نزدیکی به تهران
– وجود امکانات حمل و نقل مناسب به تهران و سایر شهرها
– دسترسی مناسب به شبکه های ارتباطی منطقه از جمله آزاد راه تهران کرج و شبکه راه آهن
– وجود ساختارهای توسعه پایدار شهری
– وجود زمین های مناسب غیر کشاورزی با قابلیت های عمومی، شیب قابل قبول برای کارهای شهرسازی و خاک مقاوم برای استقرار سازه های بلند
– وجود امکانات لازم از نظر تامین نیازهای اولیه ساکنین با توجه به استقرار آن در مجاورت با کانون های اجتماعی و فرهنگی تکامل یافته از جمله شهرستان های تهران و کرج
 

 

آخرین اخبار و مقالات

-

1396/07/30

" یک مشاور املاک شخصی است که برای فروش یا خرید خانه، زمین، دفتر کار یا ساختمان برای متقاضیان تلاش می‌کند. "

-

1396/07/25

" برای اسباب‌کشی و جابه‌جایی کارهای زیادی دارید و باید مسائل مختلف را بررسی کنید. "

-

1396/07/23

" در به‌کار بستن این نکات بهتر است قوانین، موارد مالی و پیشنهادات مشاوران املاک را نیز در نظر داشته باشید. سوالات خود را برای خرید خانه لیست کرده و با توجه به شرایط‌تان خانه مناسب را انتخاب کنید. "

-

1396/07/19

" ارتباط صاحب‌خانه و مستاجر یک ارتباط تجاری است. این رابطه اصولی دارد که بهتر است مدنظر قرار دهید. ایجاد این رابطه‌ی حرفه‌ای و حفظ آن کلید یک رابطه‌ی تجاری پایدار است. "


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق سایت املاک مردانی و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017