تاریخ خبر 1396/10/20

دوست دارید چطور خانه ای اجاره کنید؟

دوست دارید چطور خانه ای اجاره کنید؟

در هر زمانی از سال می‌شود یک خانه اجاره کرد و محدودیتی برای آن وجود ندارد. اما خودتان هم می‌دانید که بعضی ماه‌ها بهترین زمان برای اجاره‌‌ی خانه است و می‌شود خانه‌ی بهتری در آن زمان‌ پیدا کرد. اما چه می‌شود کرد! شاید هم مجبور شوید در ماه‌هایی به جز ماه‌های خوش‌شانسی پیداکردن بهترین خانه‌ی اجاره‌ای به‌دنبال خانه بگردید. شاید بد نباشد به آنچه از خانه‌ی اجاره‌ای خود می‌خواهید بیشتر فکر کنید و سروسامانی به کارها دهید. به این نکات توجه کنید.
 
 
دوست دارید خانه‌ای که قصد دارید اجاره کنید در جایی پررفت‌وآمد و شلوغ باشد یا در محله‌ای آرام و بی‌سروصدا؟ یادتان باشد که شما نمی‌خواهید فقط یک خانه اجاره کنید، شما قرار است مدتی آنهم حداقل یکسال را در آن و محله‌ای که ممکن است دوستش نداشته باشید زندگی کنید. پس حواستان را جمع کنید. مثلا برای دیدن خانه زمانی از روز را انتخاب کنید که شلوغی شهر را نشان دهد تا بتوانید به‌راحتی تصمیم بگیرید و از انتخابتان خوشحال باشید.
 
 
 
 
چه امکاناتی مدنظرتان است
 
درباره‌ی امکاناتی که دوست دارید در محل سکونت جدیدتان داشته باشید فکر کرده‌اید؟ مثلا اینکه آیا دیوارها تازه رنگ شده‌اند، سیستم سرمایش و گرمایشی خانه سالم است؟ پنجره‌ها حفاظ دارند؟ قوانین آپارتمان‌نشینی در آن رعایت می‌شود؟ آپارتمان‌های بزرگ نگهبان، باشگاه ورزشی، استخر و سالن اجتماعات دارند؟ نکات عنوان‌شده ممکن است در ابتدا آنقدرها به چشمتان نیاید. اما پس از ورود به خانه‌ی جدید و زندگی در آن حتما برایتان مهم خواهد شد.
 
 
 
طرفدار نور طبیعی هستید
 
اگر اتاق‌خواب خانه‌ی جدیدتان رو به شرق باشد بهتر است چراغی پرنورتر را انتخاب کنید. به این فکر کنید که کدام اتاق در روزهای مختلف سال گرم‌ترو کدام‌یک سردترند؟ و براساس آن چیدمان خانه را بچینید.


 
 
املاک مردانی قدیمی ترین و قابل اعتماد ترین املاک در اندیشه با دارا بودن باتجربه ترین مشاوران شمارا برای
 
 
شهر جدید اندیشه یکی از مدرن ترین شهرهای تازه ساخت است و بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری در
 
بخش املاک را دارا میباشد
 

 

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

-

1397/01/21

" تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا واژه ی کمد برای همه جذاب است؟ "

-

1397/01/19

" الهام گرفتن از طراحی های زیبا و جذاب برای داشتن دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن ایده ای بسیار مناسب برای افرادیست که قصد دارند آشپزخانه ای زیبا و با انرژی در خور خود و خانواده شان طراحی نمایند. "

-

1397/01/18

" ترفندهای دکوراسیون: شاد بودن ما تا حد زیادی به محیط زندگی مان بستگی دارد، "

-

1397/01/18

" در کنار رود راین در ایالت شمال راین-وستفالیا در شهر دورتموند ورزشگاهی وجود دارد، که عشق یک ملت و یا شاید جهان در مرکز آن نهفته است. "


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق سایت املاک مردانی و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017